3DE CREATIVE

MATERIÁLY

Proin maximus, ante eget convallis tincidunt, est eros mattis arcu, at molestie sem massa non arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Kuchyne

Zariaďte si svoju kuchyňu presne podľa Vašich vlastných predstáv a naša firma Vám bude skvelým pomocníkom! Pomôžeme s realizáciou Vašich vlastných nápadov a poskytneme cenné rady, oceníme však, ak sa rozhodnete celú realizáciu kuchyne nechať na našich pleciach.

Interiér

Nie ste spokojní s riešením Vášho bytu alebo kancelárskych priestorov? Prispôsobíme Vašim požiadavkám akýkoľvek typ interiéru, bez ohľadu na to, či sa jedná o bytové alebo nebytové priestory.

Materiály

Ponúkame Vám výber veľkého množstva materiálov, tvarov, farebných prevedení či kombinácií. Ktoré máte možnosť vidieť naživo aj v našom shoowrome, bez obáv zo skreslenia monitorom či tlačou.

Korpusy

Korpusy sú vyrábané z DTD hr.18mm a spájané pomocou excentrov, bez použitia lepidiel. Štandardne sú hrany laminátov hranované ABS hranou 2mm a 0,5mm. Použíiba nemecké kovania Hettich a Blum s doživotnou zárukou.

Máte záujem o službu od nás?

Neváhajte nás kontaktovať!